Svatební oznámení – jednoduché, trefné, originální

Možná to znáte…Prošli jste už celý internet, našli různá svatební oznámení, ale pořád to není to pravé? Toužíte po něčem trefném a přitom jednoduchém? Nechcete nic přehnaně vtipného ani dojemného, ale chcete být originální? Pak Vás určitě zaujme svatební oznámení ve formě křížovky s vlastní tajenkou!

Ukázky naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientů)

svatební oznámení

siskovi-oznameni

oznameni-nejnovejsi

oznameni-uplne-nove

Jak probíhá zakázka?

Do objednávkového formuláře napište všechny Vaše požadavky na vzhled křížovky a znění Vaší tajenky (budoucí společné příjmení, Vaše jména či cokoliv jiného). Křížovku (přední stranu svatebního oznámení) vytvoříme zcela dle Vašich představ a přání. Křížovka může být na oznámení jak vyluštěná, tak i prázdná, aby si hosté mohli sami znění vyluštit a zajímavou formou se dozvědět to, co jim chcete sdělit.
Druhou stranu oznámení si jednoduše dotvoříte dle Vašeho nápadu za pomocí fotografie, obrázku nebo vlastního textu. Použít samozřejmě můžete i texty z ukázek svatebních oznámení výše.

Kolik to stojí a v jaké formě mi návrh pošlete?

Cena za vytvoření je 1029 Kč. Cena obsahuje vytvoření jedné strany originálního svatebního oznámení ve formě křížovky libovolného rozměru a barevného provedení. Návrh Vám zašleme ve formě PDF, připraveného k tisku, do pěti dnů od obdržení Vašeho zadání.

Pro objednání svatebního oznámení ve formě křížovky vyplňte uvedený formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Provedení křížovky *
černobílé barevné

Pokud jste zvolili barevné provedení, vyberte prosím barvu
Obarvuje se legenda a tajenka.

Název křížovky
Jedno až dvě slova vypisovaná do prázdných políček, např.: datum svatby, příjmení novomanželů apod, není nutné vyplňovat pokud ve volných políčkách nic napsáno mít nechcete.

Znění Vaší tajenky *
Např.: Jan a Eva, Řehákovi, Těšíme se na Vás apod. Maximální délka tajenky je 35 znaků. 35

Velikost oznámení výška x šířka *
Zde prosím napište požadovaný rozměr křížovky v celých cm, např 9 cm výška a 21 cm šířka apod.

Prostor pro Vaše případné poznámky či další přání Např.: upřesnění barevného odstínu křížovky apod. Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vaší křížovky na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1029 Kč Podmínky využití služby: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám