Svatební křížovka

Přemýšlíte jak zaplnit volné chvilky na Vaší svatbě? Hledáte chytrou, unikátní a zábavnou aktivitu pro svoje hosty? Či snad potřebujete zajímavý obsah do svatebních novin? A co takhle svatební křížovka! Křížovku nebo osmisměrku Vám vytvoříme v jakékoliv barvě a s libovolným zněním tajenky. Do křížovky je možné vložit Vaše jména, datum svatby či libovolnou fotografii.

Křížovka pro svatební noviny slečny Terezy
Tajenka: DĚKUJEME, ŽE JSTE TADY S NÁMI, PAVEL A TEREZA                                                       Datum svatby: 16.7.2016 (zapracováno do křížovky)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

svatební křížovka  svatební křížovka

Křížovka pro Míšu a Tomáše                                                                                                   Tajenka: DĚKUJEME, ŽE JSTE TU DNES S NÁMI, MÍŠA A TOMÁŠ
Křížovka byla dle požadavku laděna dorůžova, rovněž do ní bylo zapracováno budoucí společné příjmení

Pro zvětšení klikněte na obrázek

 svatební novinysvatební noviny

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Při objednání svatební křížovky kupujete křížovku ve formátu PDF vytvořenou na míru. Křížovka bude vypadat jako ty, které najdete v klasických novinách. Zároveň si ale můžete být jisti, že křížovka je vytvářena přímo Vám na míru a bude tedy naprostý originál. Křížovku Vám můžeme přizpůsobit barevnému stylu Vaší svatby, vsadit do ní datum svatby nebo Vaše budoucí společné příjmení, Vaši fotku či obrázek místa konání svatby apod.

Křížovku zasíláme vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet. Vy si poté křížovku jednoduše vytisknete či ji zakomponujete do svatebních novin. Cena za vytvoření křížovky je 739 Kč (A5) nebo 1029 Kč (A4).

Pro objednání křížovky stačí níže vybrat jakou velikost křížovky potřebujete a následně vyplnit objednávkový formulář. Objednat můžete samozřejmě i osmisměrku.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. A5A4A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. AnoNe
  4. AnoNe
  5. Cena: 739 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  6. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám