Blahopřání ke křtu

Křest je významná událost a pokud jdete za kmotra a Vy jistě chcete donést ten nejhezčí dárek a blahopřání. Zkuste svoje myšlenky originálně sdělit pomocí křížovky s vlastní tajenkou. Tu buď vyluští rodiče ratolesti sami a nebo mu ji nebo jí schovají do fotoalba, a za pár let pak může sám nebo sama zjistit, jaký vzkaz jste mu/jí do života chtěli pomocí vlastní tajenky sdělit. Vaše přání uzraje jako víno!

Křížovka jako blahopřání ke křtu

(ukázka naší práce – zveřejněno se souhlasem klientů)

Jak vytvoření křížovky objednat?

Pro objednání křížovky vyplňte objednávkový formulář. V něm zadejte požadovaný tvar křížovky (klasický obdélník nebo tvar kostela), znění tajenky, velikost a barevné provedení křížovky.

Do křížovky je také možné vložit fotografii, datum narození, jméno, místo křtu apod. Pokud chcete do křížovky vložit foto nebo obrázek, nahrajte jej prosím do formuláře v požadovaném formátu. Vytvořenou křížovku Vám zašleme ve formátu PDF, připravenou k tisku, vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Pro objednání křížovky vyplňte tento formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. křížovka ve tvaru kostelakřížovka tvaru obdélníku A4křížovka tvaru obdélníku A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. AnoNe
  4. AnoNe
  5. Cena: 1069 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  6. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám