Křížovka jako dárek

Hledáte perfektní přání k narozeninám, kulatému jubileu, svátku, výročí, promoci či svatbě? Darujte křížovku na míru, po jejímž vyluštění vyjde Vámi zadaný vzkaz!                                                                        

Ukázky naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientů)

Křížovka k 73. narozeninám pro babičku s fotkou dcery a vnučky     Tajenka: VŠE NEJ BABI. LUCKA A MIA

  18,6 NEVYPLNĚNÁ

Křížovka k výročí svatby pro rodiče paní Marie
Tajenka: POŘÁD VÁM TO SPOLU SLUŠÍ JAKO TEHDY, MÁM VÁS RÁDA

Křížovka k šedesátým 60. narozeninám pro maminku paní Lucie Tajenka: VŠECHNO NEJLEPŠÍ MAMINKO, PŘEJE LUCKA

křížovka jako dárek

Jakým způsobem křížovku na míru darovat?

JEDNODUŠE! Vytvořenou křížovku vytiskněte a na oslavě ji oslavenci předejte. Věřte, že křížovku od nikoho ještě nikdy nedostal/a, takže překvapení bude velké a na Váš dárek se jen tak nezapomene :-) Křížovku Můžete jí rovněž potají vložit do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-) Křížovku také můžete vložit do knihy, připnout na ledničku, použít jako originální blahopřání ke svatbě, poslat oslavenci poštou atd. Vašim nápadům se meze nekladou, záleží jen na příležitosti, ke které křížovku darujete a Vaší fantazii :-)

Jak vytvoření křížovky objednat?

Pro objednání křížovky stačí níže vybrat jakou křížovku potřebujete a následně vyplnit objednávkový formulář. Do formuláře prosím specifikujte barevné provedení (obarvuje se legenda a tajenka) a požadované znění Vaší tajenky. Křížovku zasíláme jako PDF vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. A5A4A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. AnoNe
  4. AnoNe
  5. Cena: 739 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  6. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám