Přání k narozeninám na míru

Chcete oslavence překvapit něčím originálním, co zaručeně ještě nikdy nedostal? Darujte mu narozeninovou křížovku po jejímž vyluštění vyjde Vámi zadaný vzkaz!

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k narozeninám vypadat:

Křížovka k padesátým narozeninám pro kolegyni pana Josefa                                                  Tajenka: AŤ SPLNÍ SE TVÁ PŘÁNÍ, PŘEJE PEPA                                                                                         Na žádost bylo do křížovky zapracováno datum narození oslavenkyně

Pro zvětšení klikněte na obrázek

přání k narozeninám  na web vyluštěná

Křížovky formátu A4 s fotkou – ukázky:

Pro zvětšení klikněte na obrázek

nova-2  18,6 NEVYPLNĚNÁ

Jak křížovku objednat?  

Pro objednání vyberte velikost křížovky, kterou potřebujete a po kliknutí na příslušné tlačítko vyplňte objednávkový formulář. Ve formuláři si zvolte znění tajenky a barevné provedení křížovky. Do křížovky Vám rovněž můžeme vložit i věk oslavence či datum narození. Pokud chcete křížovku s fotkou, nahrajte ji do formuláře v požadovaném formátu.

Křížovku vytváříme pro každého klienta jako naprostý originál a zasíláme ji jako PDF, připravené k tisku na formát A5 nebo A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A5                             Chci křížovku A4
                   559 Kč                                                                 839 Kč

Chci křížovku s fotkou
                      879 Kč