Přání k narozeninám

Chcete překvapit oslavence něčím co zaručeně ještě nikdy nedostal?

Darujte mu narozeninovou křížovku s vlastní tajenkou! Dle Vašeho zadání vytvoříme křížovku, po jejímž vyluštění vyjde Vámi zadaný vzkaz.

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k narozeninám vypadat:

Křížovka k padesátým narozeninám pro kolegyni pana Josefa                                                  Tajenka: AŤ SPLNÍ SE TVÁ PŘÁNÍ, PŘEJE PEPA                                                                                         Na žádost bylo do křížovky zapracováno datum narození oslavenkyně

Pro zvětšení klikněte na obrázek

přání k narozeninám  na web vyluštěná

Křížovky formátu A4 s fotkou – ukázky:

Pro zvětšení klikněte na obrázek

nova-2  18,6 NEVYPLNĚNÁ

Jak křížovku darovat?  

JEDNODUŠE! Vytvořenou křížovku doma vytiskněte na tvrdší papír (čtvrtku) a darujte.

Potají ji rovněž můžete vložte do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) pravidelně čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-) Křížovku také můžete vložit do knihy, připnout na ledničku, poslat poštou jako  nápaditý dopis atd. Vašim nápadům a kreativitě se meze nekladou..

Jak křížovku objednat?  

Pro objednání vyberte velikost křížovky, kterou potřebujete a po kliknutí na příslušné tlačítko vyplňte objednávkový formulář. Ve formuláři si zvolte znění tajenky a barevné provedení křížovky. Do křížovky Vám rovněž můžeme vložit i věk oslavence či datum narození. Pokud chcete křížovku s fotkou, nahrajte ji do formuláře v požadovaném formátu.

Křížovku zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A5 nebo A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A5                             Chci křížovku A4
                   479 Kč                                                                 739 Kč

Chci křížovku s fotkou
                      789 Kč