Vánoční přání, které má styl

Chcete svým blízkým popřát k Vánocům opravdu originálně? Pak zvolte vánoční přání ve formě křížovky s vlastní tajenkou!

vánoční přání

Ukázky naší práce:

(zveřejněno se souhlasem klientů)

Jak to funguje

Dle Vašeho zadání vytvoříme vánoční přání ve formě křížovky, po jejímž vyluštění vyjde Vámi zadaná tajenka, pomocí které můžete popřát svému okolí krásné Vánoce, štastný Nový rok a mnoho dalšího, záleží jen na Vaší kreativitě. Do křížovky je rovněž možné vložit Vaší fotografii či obrázek.

Jak vánoční křížovku s vlastní tajenkou objednat?  

Pro objednání křížovky stačí vyplnit objednávkový formulář, ve kterém si zvolíte požadované znění tajenky a barevné provedení křížovky. a její velikost. Pokud chcete do křížovky vsadit i fotku/obrázek, prosím nahrajte jej do formuláře ve formě JPG nebo PNG.

Křížovka je vždy vytvořena ve střední obtížnosti. Není ani úplně lehká, ale ani úplně složitá, pro méně zkušené řešitele je navíc v pomůcce uvedeno několik záchytných výrazů, které je možné využít. Křížovku zasíláme na Vaši e-mailovou adresu jako PDF, připravené k tisku na formát A5 nebo A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou křížovku (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou křížovku (pro tisk)  maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet. Cena za vytvoření křížovky je 739 Kč (A5) nebo 1029 Kč (A4).

Pro objednání křížovky vyplňte tento formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. A5A4A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. AnoNe
  4. AnoNe
  5. Cena: 739 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  6. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám