Vánoční přání, které má styl

Chcete své blízké na Vánoce překvapit něčím opravdu originálním? Pak zvolte vánoční přání ve formě křížovky!

Dle Vašeho zadání vytvoříme křížovku, po jejímž vyluštění ,,vyjde“ Vámi zadaná tajenka, pomocí které můžete popřát svému okolí krásné Vánoce, štastný Nový rok a mnoho dalšího, záleží jen na Vaší kreativitě. Do křížovky je rovněž možné vložit Vaší fotografii či obrázek.

Malá ukázka, jak může vánoční přání vypadat:

Pro zvětšení klikněte na obrázek

vanocni-krizovka-simira  vánoční přání

Pro zvětšení klikněte na obrázek

vanocni-krizovka-nevylustena  vánoční křížovka

Novinka: křížovka s Vaší fotkou nebo obrázkem uprostřed

 

Jak vánoční křížovku s vlastní tajenkou objednat?  

Pro objednání stačí vyplnit objednávkový formulář, ve kterém si zvolíte požadované znění tajenky a barevné provedení křížovky. Křížovka může být černobílá, jednobarevná, ale zároveň si můžete zvolit i provedení v kombinaci Vašich oblíbených barev (jinou barvou pak má tajenka a jinou legenda). Pokud chcete do křížovky vsadit i fotku/obrázek, prosím nahrajte jej do objednávkového formuláře ve formě JPG nebo PNG.

Křížovka je vždy vytvořena ve střední obtížnosti. Není ani úplně lehká, ale ani úplně složitá, pro méně zkušené řešitele je navíc v pomůcce uvedeno několik záchytných výrazů, které je možné využít. Křížovku by tedy měl ve výsledku zvládnout bez problémů vyluštit každý.

Jak křížovku zasíláme?

Křížovku zasíláme na Vaši e-mailovou adresu jako PDF, připravené k tisku na formát A5 nebo A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou křížovku (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou křížovku (pro tisk)  maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A5                             Chci křížovku A4
              Cena: 559 Kč                                                   Cena: 839 Kč

Chci křížovku s fotkou
              Cena: 879 Kč