Proč křížovka na míru

1) Proč si nechat vytvořit křížovku na míru?

V křížovce můžete pomocí tajenky sdělit luštiteli v podstatě cokoliv. Do křížovky je možné ukrýt vtip, citát, soutěžní text, vzkaz zaměstnancům, klientům nebo občanům, který je zaujme. Křížovku je navíc možné vytvořit v barvě Vašich novin či zpravodaje, vložit do ní firemní logo či obecní znak apod., takže dokonale zapadne do konceptu Vašeho periodika či reklamního materiálu.

Křížovka pro osobní potřebu je perfektní jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, promoci či jiné důležité životní události. Vaše přání ve formě křížovky bude naprosto nezaměnitelné a obdarovaný si jej bude dlouho (ne-li do konce života) pamatovat. Voňavky, kosmetiku nebo ponožky daruje kde kdo. Ale křížovku? Tu dostane obdarovaný jenom od Vás!

2) Je možné křížovku použít i jako milostný vzkaz nebo žádost o ruku?

Ano. Křížovka s originálním vzkazem v tajence je ideálním doplňkem kytice, kterou chcete poslat své vyvolené. Můžete ji samozřejmě poslat i je tak, jako vzkaz lásky pro radost. No a žádost o ruku pomocí tajenky křížovky? O té bude i za 50 let s nadšením vyprávět vnoučatům, která při tom budou uznale pokyvovat hlavou, že ten děda je opravdu frajer :-)