Proč křížovka na míru

1) Proč si nechat vytvořit křížovku na míru?

V křížovce (osmisměrce) můžete pomocí tajenky sdělit luštiteli v podstatě cokoliv. Do tajenky je možné ukrýt vtip, citát, soutěžní text, vzkaz čtenářům, zaměstnancům, klientům nebo občanům, který je zaujme. Křížovku či osmisměrku, ale i sudoku či jiný rébus je navíc možné vytvořit v barvě Vašich novin či zpravodaje, vložit do něj firemní logo či obecní znak apod., takže dokonale zapadne do konceptu Vašeho periodika či reklamního materiálu.

Pro osobní potřebu je křížovka perfektní jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, promoci či jiné důležité životní události. Vaše přání ve formě křížovky bude naprosto nezaměnitelné a obdarovaný si jej bude dlouho (ne-li do konce života) pamatovat. Voňavky, kosmetiku nebo ponožky daruje kde kdo. Ale křížovku? Tu dostane obdarovaný jenom od Vás!

2) Je možné křížovku použít i jako milostný vzkaz nebo žádost o ruku?

Ano. Originální vzkaz skrytý v tajence je ideálním doplňkem kytice, kterou chcete poslat své vyvolené. Můžete ji samozřejmě poslat i jen tak, jako vzkaz z lásky pro radost. No a žádost o ruku pomocí tajenky křížovky? O té bude i za 50 let s nadšením vyprávět vnoučatům, která při tom budou uznale pokyvovat hlavou, že ten děda je opravdu frajer :-)