Proces objednávání

1) Jak mohu vytvoření křížovky na míru objednat?

Je to jednoduché. Vyplňte objednávkový formulář na našich stránkách a nebo nám napište na e-mail: krizovkanamiru@post.cz. Do zadání definujte k jakému účelu křížovku potřebujete, zadejte velikost křížovky, barevné provedení a znění tajenky. Pokud chcete do křížovky vložit obrázek, fotografii, datum, znak nebo logo, neváhejte nám svůj požadavek rovněž sdělit. Kromě křížovky můžete samozřejmě objednat i vytvoření osmisměrky, sudoku nebo jiného rébusu.

2) Jak mohu zaplatit svoji objednávku?

Jakmile odešlete objednávkový formulář, začneme se Vaším zadáním zabývat. Pečlivě si jej prostudujeme, případně se rovněž doptáme na případné nejasnosti. Pokud objednáváte jako firma, vystavíme Vám fakturu se splatností 14 dní (nebo dle domluvy). Pokud objednáváte jako soukromá osoba zašleme Vám e-mail s platebními údaji, pro platbu předem. Platbu můžete uhradit platebním převodem či vkladem financí přímo na náš účet. Po uhrazení platby začneme s realizací objednávky.

3) Jak rychle mohu získat svoji objednávku?

Rychle. Hotové dílo Vám zašleme jako soubor PDF na zadanou e-mailovou adresu do 4 dnů. U složitějších zadání je termín zpracování objednávky vždy smluvní.