Osmisměrka na míru

Osmisměrka na míru skvěle poslouží jako skvělé luštění do Vašich novin, časopisu či zpravodaje. Stejně tak ji ale můžete využít i jako nápaditý dárek pro rodinu a přátele. Osmisměrku Vám rádi vyhotovíme v základním čtvercovém nebo obdélníkovém tvaru, ale i ve tvarech netradičních, viz ukázka níže.

                           

                             

                           

                           

                           

                           

                            

                             

                             

                              

                               

               

Osmisměrku můžete jednoduše objednat přes formulář níže či na e-mailu krizovkanamiru@post.cz

Zadání osmisměrky by mělo obsahovat zejména název a znění Vaší tajenky, dále prosím vyberte požadované barvené provedení osmisměrky a tvar. Cena za vytvoření osmisměrky na míru se odvíjí od jejího tvaru a velikosti v rozmezí od 709 do 1069 Kč. Hotovou osmisměrku Vám e-mailem zašleme ve formátu PDF ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) zpravidla do 3 dnů od objednání.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Chci objednat osmisměrku na míru: ve tvaru*  

Provedení *
černobílé barevné

Pokud jste vybrali barevné provedení, vyberte prosím barvu

Název osmisměrky *
To je slovo, které je zvýrazněné uprostřed osmisměrky. Pokud nechcete osmisměrku nijak pojmenovávat, toto pole nevyplňujte.

Tajenka osmisměrky *
Tajenka v osmisměrkách by měla být krátká, většinou to bývá jedno až tři slova. Uveďte prosím velikost papíru, na který budete osmisměrku tisknout A5A4tabloidA3

Prostor pro Vaše případné poznámky či další přání Např. přesná velikost tiskové strany (potištěné části), upřesnění barevného odstínu apod.