Často kladené otázky

Zde jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Dozvíte se jaké služby poskytujeme, jak na našich stránkách objednávat, jakým způsobem můžete zaplatit nebo jaké záruky Vám garantujeme.

O SLUŽBĚ

1) Co přesně služba Křížovka na míru dělá?

Služba Křížovka na míru je profesionální on-line služba pro tvorbu křížovek. Křížovky vytváříme pro noviny, časopisy, firmy a agentury i pro soukromé osoby jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, výročí apod.

2) Proč si vybrat právě nás?

24 hodin

Rychlost a dostupnost

Služba je dostupná z pohodlí Vašeho domova. Na Váš požadavek o vytvoření křížovky reagujeme  do 24 hodin. 

básnička

Odbornost a spolehlivost

Vašeho zadání se vždy ujme jeden z našich zkušených tvůrců, který odpovídá za vytvoření díla v domluveném termínu.

Fajfka

Záruka spokojenosti

Garantujeme spokojenost s výsledným dílem, křížovka vždy plně odpovídá zadání.


PROCES OBJEDNÁVÁNÍ

1) Jak mohu vytvoření křížovku na míru objednat?

Je to jednoduché. Vyplňte objednávkový formulář na našich stránkách a nebo nám napište na e-mail: krizovkanamiru@post.cz. Do zadání definujte k jakému účelu křížovku potřebujete. Zadejte velikost křížovky, barevné provedení a znění tajenky. Pokud chcete do křížovky vložit obrázek, datum, znak, logo apod., neváhejte nám svůj požadavek specifikovat co nejvíce.

2) Jak mohu zaplatit svoji objednávku?

Jakmile odešlete objednávkový formulář, začneme se Vaším zadáním zabývat. Pečlivě si jej prostudujeme, případně se rovněž doptáme na případné nejasnosti. Pokud objednáváte jako firma, vystavíme Vám fakturu se splatností 14 dní (nebo dle domluvy). Pokud objednáváte jako soukromá osoba zašleme Vám e-mail s platebními údaji, pro platbu předem. Platbu můžete uhradit platebním převodem či vkladem financí přímo na náš účet. Po uhrazení platby začneme s realizací objednávky.

3) Jak rychle mohu získat svoji objednávku?

Rychle. Hotovou křížovku Vám zašleme jako soubor PDF na zadanou e-mailovou adresu do 4 dnů. U složitějších zadání je termín zpracování Vaší objednávky vždy smluvní.


NAŠE ZÁRUKY

1) Zůstane moje křížovka a osobní údaje důvěrné?

Ano. Každá křížovka je originál a nepublikujeme ji nikam dále, neprodáváme ani neposkytujeme třetím osobám. Vaše jméno a kontakt bude znám pouze nám a využíván výhradně pro zpracování Vaší objednávky. Ochranu dat našich zákazníků a jedinečnost každé zakázky bereme jako nejvyšší stupeň našich hodnot. Naše služby odpovídají 100 % všech právních předpisů o ochraně osobních údajů.

2) Dostanu svoji zakázku včas?

Ano. Vždy dostanete svoji křížovku v domluveném termínu, případně ještě dříve.

3) Dodržujete vždy zadání?

Ano. Vždy dbáme na to, aby výsledná křížovka zcela korespondovala s Vaším zadáním.


PROČ KŘÍŽOVKA NA MÍRU

1) Proč si nechat vytvořit křížovku na míru?

V křížovce můžete pomocí tajenky sdělit luštiteli v podstatě cokoliv. Do křížovky je možné ukrýt vtip, citát, soutěžní text, vzkaz zaměstnancům, klientům nebo občanům, který je zaujme. Křížovku je navíc možné vytvořit v barvě Vašich novin či zpravodaje, vložit do ní firemní logo či obecní znak apod., takže dokonale zapadne do konceptu Vašeho periodika či reklamního materiálu.

Křížovka pro osobní potřebu je perfektní jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, promoci či jiné důležité životní události. Vaše přání ve formě křížovky bude naprosto nezaměnitelné a obdarovaný si jej bude dlouho (ne-li do konce života) pamatovat. Voňavky, kosmetiku nebo ponožky daruje kde kdo. Ale křížovku? Tu dostane obdarovaný jenom od Vás!

2) Je možné křížovku použít i jako milostný vzkaz nebo žádost o ruku?

Ano. Křížovka s originálním vzkazem v tajence je ideálním doplňkem kytice, kterou chcete poslat své vyvolené. Můžete ji samozřejmě poslat i je tak, jako vzkaz lásky pro radost. No a žádost o ruku pomocí tajenky křížovky? O té bude i za 50 let s nadšením vyprávět vnoučatům, která při tom budou uznale pokyvovat hlavou, že děda je opravdu frajer :-)


DALŠÍ OTÁZKY

1) Je možné do křížovky vložit i nějaké vlastní legendové výrazy?

Ano, je to možné. Do křížovky je možné umístit cca 4 – 5 Vašich vlastních výrazů. Pokud tedy máte vlastní výrazy vymyšlené, prosím pošlete nám je v zadání, ideálně v tomto formátu: otázka – odpověď. Např.:  Primátor Českých Budějovic – Svoboda, Křestní jméno prababičky – Marie, Kde jsme byli loni na dovolené – Itálie apod.

2) Můžete mi vytvořit kromě křížovky i osmisměrku?

Ano, můžeme. Rádi Vám vytvoříme osmisměrku dle zadání, bližší info zde.

3) Nenašel jsem zde odpověď na svoji otázku? Co mám dělat?

NEBOJTE SE NÁS ZEPTAT. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář na této stránce a my Vám obratem odpovíme.

4) Mám speciální přání a nevím, zda mi ho můžete splnit?

Prosím napište nám na krizovkanamiru@post.cz. Rádi se pustíme i do netradičních zakázek.