Zamilované vyznání lásky

Chcete originálně vyznat lásku?

Máme pro Vás nápad, jak takové zamilované vyznání lásky může vypadat. Vyznejte lásku nápaditě pomocí křížovky či osmisměrky s vlastní tajenkou!

Malá ukázka, jak může takové zamilované vyznání lásky ve formě křížovky vypadat:

Křížovka s Vaší libovolnou fotkou uprostřed – NOVINKA!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

18,6 MUŽ  lksjglskdjgfs 18,6 300

Zamilovaná křížovka od Martina pro Petru                                                                                         Legenda: Chci jen říct…                                                                                                                       Tajenka: MILUJU TĚ PETRO

Pro zvětšení klikněte na obrázek

zamilované vyznání lásky  zamilované vyznání lásky

Jak křížovku na míru darovat?

Námi vytvořenou křížovku vytiskněte a potají ji vložte svojí lásce do oblíbeného časopisu nebo novin, které čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-)

Pokud spolu ještě nebydlíte, křížovku vytiskněte a zašlete ji v obálce jako dopis. Věřte, že adresáta/adresátku dostanete tímto originálním vyznáním ,,do kolen”, a že na něj jen tak nezapomene!

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí vyplnit objednávkový formulář.

Křížovku zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A4                             Chci křížovku s fotkou
              Cena: 739 Kč                                                        Cena: 789 Kč