Křížovka do svatebních novin (a nejen tam)

svat v.Přemýšlíte jak zaplnit volné chvilky na Vaší svatbě? Co „ještě“ připravit pro hosty? Hledáte chytrou, unikátní a zábavnou aktivitu? Či snad hledáte zajímavý obsah pro Vaše svatební noviny? A co takhle svatební křížovka!

Křížovku nebo osmisměrku Vám vytvoříme v jakékoliv barvě a s libovolným zněním tajenky. Do křížovky je možné vložit Vaše jména, datum svatby či libovolnou fotografii.

Malá ukázka svatebních křížovek a osmisměrek, které jsme vytvořili pro naše klienty: 

Křížovky pro svatební noviny našich zákazníků:

Další ukázky:

Křížovka pro svatební noviny slečny Terezy
Tajenka: DĚKUJEME, ŽE JSTE TADY S NÁMI, PAVEL A TEREZA                                                       Datum svatby: 16.7.2016 (zapracováno do křížovky)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

svatební křížovka  svatební křížovka

Křížovka pro Míšu a Tomáše                                                                                                                 Tajenka: DĚKUJEME, ŽE JSTE TU DNES S NÁMI, MÍŠA A TOMÁŠ
Křížovka byla dle požadavku laděna dorůžova, rovněž do ní bylo zapracováno budoucí společné příjmení

Pro zvětšení klikněte na obrázek

 svatební novinysvatební noviny

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Při objednání svatební křížovky kupujete křížovku ve formátu PDF vytvořenou na míru, křížovka bude vypadat jako ty, které najdete v klasických novinách. Zároveň si ale můžete být jisti, že křížovka je vytvářena Vašim požadavkům na míru, tudíž si můžete být jisti, že Vaše křížovka naprostý originál.

Křížovku Vám můžeme přizpůsobit barevnému stylu Vaší svatby, do křížovky vsadit datum svatby nebo Vaše budoucí společné příjmení, Vaši fotku či obrázek místa konání svatby apod.

Křížovku zasíláme vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet. Vy si poté křížovku jednoduše vytisknete či zakomponujete do svatebních novin, zkrátka jak je libo.

Pro objednání křížovky stačí níže vybrat jakou velikost křížovky potřebujete a následně vyplnit objednávkový formulář. Objednat můžete samozřejmě i osmisměrku.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. A5A4A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. AnoNe
  4. AnoNe
  5. Cena: 739 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  6. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám