Číselná křížovka

Číselná křížovka si v dnešní době získává stále větší oblibu. Na rozdíl od křížovek klasických nevyžaduje totiž vpisování konkrétních výrazů na základě legend, tzn. že při jejím řešení nejsou nutné žádné znalosti, ale naopak dovednost logicky uvažovat. Číselnou křížovku Vám rádi vytvoříme v jakémkoli formátu a barevném provedení.

Jak číselnou křížovku řešit?

V horním rohu každého políčka křížovky je číslice, která zastupuje určité konkrétní písmeno. Jestliže tedy všechny číslice dovede člověk nahradit správnými písmeny, křížovku vyřeší. K číselné křížovce je vždy samozřejmě uvedena nápověda (slovo v řádku nad křížovkou), která luštiteli s řešením křížovky pomůže.

Jak vytvoření číselné křížovky objednat?

Pro objednání číselné křížovky stačí vyplnit níže uvedený objednávkový formulář a napsat do něj znění Vaší tajenky a všechny další požadavky, podle kterých chcete křížovku vytvořit. Křížovku Vám vytvoříme a zašleme e-mailem do 3 dnů od objednání ve formě PDF, připraveného k tisku, vždy ve dvou provedeních: vyluštěné (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěné (pro tisk). Cena za vytvoření křížovky je 739 Kč (A5) nebo 1029 Kč (A4).

Pro objednání číselné křížovky vyplňte tento formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


  1. A5A4A4 s fotkou
  2. černobílébarevné
  3. Cena: 739 Kč
    Cena: 1029 Kč
    Cena: 1079 Kč
  4. Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám