Přání k 70. narozeninám

Hledáte krásné a vkusné přání k 70. narozeninám?

Darujte křížovku na míru s vlastní tajenkou!                                                                                       Dle Vašeho zadání vytvoříme originální narozeninovou  křížovku, po jejímž vyluštění ,,vyjde” tajenka, kterou zadáte. Můžete tedy oslavenci sdělit cokoliv. Věřte, že tento neotřelý nápad ocení!

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k 70. narozeninám vypadat:

Křížovka s Vaší libovolnou fotkou uprostřed – NOVINKA!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

18,6 NEVYPLNĚNÁ  fotka - čtvereček 20

Křížovka k sedmdesátým narozeninám pro paní Evu od její dcery Lindy

Tajenka: Maminko vše nejlepší, Tvoje Linda                                                                                           Na žádost byl do křížovky zapracován symbol kytičky

Pro zvětšení klikněte na obrázek

přání k 70. narozeninám  narozeninová vyluštěná

Jak křížovku na míru darovat?

Křížovku, kterou pro Vás vytvoříme, můžete darovat mnoha způsoby. Skvělou volbou je potají vložit křížovku do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-)

Vašim nápadům a kreativitě se však meze nekladou. Křížovku také můžete vložit do knihy, připnout na ledničku, poslat poštou jako nápaditý dopis atd. Záleží jen na Vaší fantazii :-)

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí vyplnit objednávkový formulář. Do zadání křížovky prosím specifikujte znění Vaší tajenky, případně znění legendy (text, který se píše nad křížovku). Do křížovky je možné zakomponovat rovněž i jméno oslavence, datum narození či věk, znamení apod. (do prázdných políček).

Křížovku zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A4                             Chci křížovku s fotkou
              Cena: 739 Kč                                                        Cena: 789 Kč