Přání k 50. narozeninám

Hledáte přání k padesátinám, které je vkusné a originální?

Potěšte oslavence pomocí originálního přání ve formě křížovky na míru s libovolnou tajenkou! Křížovku Vám vytvoříme přesně dle Vašeho zadání.

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k 50. narozeninám vypadat:

Křížovka s Vaší libovolnou fotkou uprostřed – NOVINKA!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Křížovka k padesátým narozeninám pro pana Vladimíra od kamarádů ze sdružení dobrovolných hasičů                                                                                                                              Tajenka: KRÁSNÉ JUBILEUM VLÁĎO PŘEJÍ HASIČI                                                                                   Na žádost byl do křížovky zapracován obrázek hasičského auta

Pro zvětšení klikněte na obrázek

 přání k 50. narozeninám  přání k 50. narozeninám

Jak křížovku na míru darovat?

JEDNODUŠE! Vytvořenou křížovku vytiskněte a předejte jako blahopřání.

Křížovku můžete rovněž vložit do knihy, kterou obdarovaný čte, připnout na ledničku, poslat poštou jako nápaditý dopis. Potají ji rovněž můžete vložit do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-) Vašim nápadům se zkrátka meze nekladou a záleží tedy jen na Vaší fantazii.

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí vybrat požadovanou velikost a vyplnit objednávkový formulář níže. Do zadání prosím specifikujte požadovanou barvu křížovky, znění Vaší tajenky, případně znění legendy (text, který se píše nad křížovku). Do křížovky je možné zakomponovat rovněž i jméno oslavence, datum narození či věk (do prázdných políček). Pokud chcete vytvořit křížovku s fotkou, nahrajte ji do formuláře v požadovaném formátu.

Křížovku zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A5 nebo A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A5                             Chci křížovku A4
                   479 Kč                                                                 739 Kč

Chci křížovku s fotkou
                      789 Kč