Přání k 40. narozeninám

Hledáte originální přání k 40. narozeninám?

Darujte křížovku na míru s vlastní tajenkou!                                                                                       Dle Vašeho zadání vytvoříme naprosto unikátní křížovku, po jejímž vyluštění ,,vyjde” tajenka, kterou si budete přát. Tudíž můžete oslavenci vtipnou formou sdělit takřka cokoliv. Věřte, že tento neotřelý nápad každý ocení!

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k 40. narozeninám vypadat:

Křížovka s Vaší libovolnou fotkou uprostřed – NOVINKA!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

18,6 NEVYPLNĚNÁ  NOVÁ111

Křížovka ke čtyřicátým narozeninám pro Vaška od jeho manželky Petry

Tajenka: Čtyřicítka skvělý věk                                                                                                                      Na žádost byl do křížovky zapracován usmívající se smajlík

Pro zvětšení klikněte na obrázek

přání k 40. narozeninám  vyplněná

Jak křížovku na míru darovat?

JEDNODUŠE! Námi vytvořenou křížovku můžete potají ji vložte do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-)

Nápadům a fantazii se ale samozřejmě meze nekladou. Křížovku také můžete vložit do knihy, připnout na ledničku, poslat poštou jako nápaditý dopis atd. Záleží jen na Vás a Vaší fantazii :-)

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí vyplnit objednávkový formulář. Objednat můžete samozřejmě i osmisměrku. Do zadání křížovky či osmisměrky prosím specifikujte znění Vaší tajenky, případně znění legendy (text, který se píše nad křížovku). Do křížovky je možné zakomponovat rovněž i jméno oslavence, datum narození či věk, znamení apod. (do prázdných políček).

Křížovku (osmisměrku) zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A4                             Chci křížovku s fotkou
              Cena: 839 Kč                                                        Cena: 879 Kč