Přání k 30. narozeninám

Hledáte krásné přání k 30. narozeninám, které je zároveň naprosto originální?

Darujte křížovku na míru s vlastní tajenkou!                                                                                    Dle Vašeho zadání vytvoříme unikátní křížovku, po jejímž vyluštění ,,vyjde“ Vámi zadaná tajenka, kterou si budete přát. Můžete tak oslavenci sdělit v podstatě cokoliv. Věřte, že tento neotřelý nápad ocení!

Malá ukázka, jak může křížovka – přání k 30. narozeninám vypadat:

Křížovka s Vaší libovolnou fotkou uprostřed – NOVINKA!

Pro zvětšení klikněte na obrázek

    18,6 MUŽ  fotka - čtvereček 20

Křížovka k třicátým narozeninám pro pana Vaška od jeho partnerky

Tajenka: Vše nejlepší ke třicetinám Vašku                                                                                              Na žádost byla křížovka laděna do modra a byl do ní zapracovaná věk oslavence

Pro zvětšení klikněte na obrázek

přání k 30. narozeninám  křížovka vyplněná

Jak křížovku na míru darovat?

Křížovku stačí vytisknout a potají ji vložit do oblíbeného časopisu nebo novin, které obdarovaný(á) čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-)

Možností je samozřejmě více, takže se Vašim nápadům a fantazii meze nekladou. Křížovku také můžete vložit do knihy, připnout na ledničku, poslat ,,anonymně” poštou jako nápaditý dopis atd. Záleží jen na Vaší fantazii :-)

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí vyplnit objednávkový formulář. Objednat můžete samozřejmě i osmisměrku. Do zadání křížovky či osmisměrky prosím specifikujte znění Vaší tajenky, případně znění legendy (text, který se píše nad křížovku). Do křížovky je možné zakomponovat rovněž i jméno oslavence, datum narození či věk, znamení a mnohé další (do prázdných políček).

Křížovku (osmisměrku) zasíláme jako PDF, připravené k tisku na formát A4 vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

Chci křížovku A4                             Chci křížovku s fotkou
              Cena: 739 Kč                                                        Cena: 789 Kč