FAQ

Časté otázky (FAQ)

Proč luštit křížovky a osmisměrky?

PROTOŽE NUTÍ ČLOVĚKA MYSLET. A samozřejmě také rozvíjí slovní zásobu. Už dávno neplatí, že křížovky luští hlavně starší generace, právě naopak. Jistě to znáte, jedete ze školy nebo z práce domů vlakem či autobusem, zírat z okna Vás nebaví, na čtení jste příliš unavení, ale přesto nechcete čas v dopravním prostředku jen tak promarnit. Hrajte si s písmenky, procvičujte mozek, osvěžujte svoje znalosti či vyškrtávejte osmisměrku.

Jak můžu křížovku/osmisměrku od Vás využít?

LIBOVOLNĚ. Křížovka/osmisměrka na míru může zpestřit Vaše školní či svatební noviny, oživit obecní zpravodaj nebo Váš časopis.

Rovněž pokud chcete překvapit své blízké originálním dárkem či poslat někomu trefné blahopřání ušité na míru můžete využít křížovku.

Křížovka/osmisměrka na míru je rovněž ideálním dárkem, který vykouzlí na tváři obdarovaného úsměv. Perfektní jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, promoci či jiné důležité události v našich životech nebo jako netradiční oznámení příchodu Vašeho miminka budoucím babičkám, dědečkům, tetičkám, strýčkům a dalším. Křížovku/osmisměrku na míru zkrátka nedaruje kde kdo. Nechte si od nás vytvořit osobně laděnou křížovku či osmisměrku, vytiskněte ji a ráno ji potají vložte do oblíbeného časopisu nebo novin, které obrarovaný/á čte. Až se dostane k místu, kde obvykle bývá křížovka, kterou luští, bude mile překvapen/a :-)

Jak rychle mohu získat svoji objednávku?

RYCHLE. Křížovku/osmisměrku dodáváme do 3 – 4 dnů.

Nenašel jsem zde odpověď na svoji otázku? Co mám dělat?

NEBOJTE SE NÁS ZEPTAT. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář na této stránce a my Vám obratem odpovíme.