Svatební křížovka či osmisměrka (nejen) do svatebních novin

Vítejte na našich stránkách,                                                                                                                       kde si můžete nechat vytvořit svatební křížovku či osmisměrku na míru.

svatební křížovka3 důvody, proč nesmí svatební křížovka na Vaší svatbě chybět:

1) Pokud tvoříte svatební noviny, je volba jasná. Posuďte sami, co by to bylo za noviny, když by v nich nebyla křížovka? V každých správných novinách zkrátka křížovka chybět nesmí.

2) Může se stát, že ne všichni hosté budou moci celou dobu Vaší svatební oslavy tančit (vzhledem k věku či momentálnímu zdravotnímu stavu). Nenechte tyto hosty u stolu nudit a dopřejte jim svatební křížovku jako zajímavou aktivitu, kterou mohou vykonávat v klidu a v sedě nad šálkem dobré kávy a kouskem svatebního dortu.

3) Křížovku můžete využít také jako soutěžní nástroj během doby, kdy bude mít pauzu kapela. Jednoduše vyhlásíte luštitelskou soutěž, rozdáte křížovku svatebčanům, a kdo ji první celou kompletně vyluští, dostane malý dárek (věřte, že se do luštění s vervou vrhne nejen starší generace).

Možností, jak křížovku využít a začlenit ji do Vašeho velkého dne je samozřejmě daleko více, záleží jen na Vaší kreativitě!

Malá ukázka křížovek, které jsme vytvořili pro naše klienty (křížovky jsou zveřejněny s jejich souhlasem): 

NOVINKA – svatební křížovka s fotkou                                                                                               Křížovka pro svatební noviny slečny Petry
Tajenka: MÁME VÁS RÁDI, MARTIN A PETRA                                                                                       Datum svatby: 10.9.2016 (zapracováno do křížovky)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

svatební křížovka  křížovka do svatebních novin s fotkou

Křížovka do svatebních novin pro Barboru a Dana 
Tajenka: DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI PŘIŠLI OSLAVIT NÁŠ DEN, BARČA A DAN
Křížovka byla dle požadavku laděna dorůžova, rovněž do ní bylo zapracováno budoucí společné příjmení novomanželů

Pro zvětšení klikněte na obrázek

křížovka či osmisměrka do svatebních novin  křížovka na web vyplněná

Jak křížovku s vlastní tajenkou objednat?

Pro objednání křížovky stačí níže vybrat jakou velikost křížovky potřebujete a následně vyplnit objednávkový formulář. Objednat můžete samozřejmě i osmisměrku.

Křížovku na míru zasíláme ve formátu PDF, vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 3 dnů od připsání platby na náš účet.

objednat formát A5                        objednat formát A4
               Cena: 339 Kč                                                     Cena: 379 Kč

objednat osmisměrku                        křížovka A4 s fotkou
               Cena: 369 Kč                                                     Cena: 449 Kč